DITA PERFEKTE

previous arrow
next arrow
Slider

Event Planner / Organizim Eventi

Cdo event fillon dhe merr forme ne bllokun e ideve. Ide, te cilat duhet te jene te bukura por dhe ti pergjigjen nevojave te eventit, qofte dasem, ditelindje, inagurim biznesi apo nje darke familjare. Eshte shume e rendesishme qe te fillohet me planifikimin e duhur, organizimin e hapave qe duhen ndjekur dhe idete per dekorin. Cdo gje shkon me mbare dhe eshte me pak stresuese nese fillohet sic duhet "Fillimi i mbare, gjysma e punes"! Me nje skuader profesionistesh, me eksperiencen e duhur ne fushen e eventeve, Ne ju japim guiden e duhur per te organizuar eventin tuaj nga A tek Z. Nje sherbim i personalizuar, i cili merr parasysh natyren e eventit (per te percaktuar nevojat baze) si dhe deshirat tuaja per te realizuar nje feste sa me te bukur dhe te vecante!

...me shume

Dasma - Dekor i dedikuar

Dita juaj me e veçante behet akoma dhe me e bukur me perkujdesjen tone ne cdo detaj per nje dekor impresionues dhe special. Miqte tuaj do mbeten pa fjale nga bukuria e nuses dhe dekori i ambientit i cili do frymezohet dhe do pasqyroje dashurine e ciftit, dashurine tuaj!

...me shume

Ditelindja - Ndihu i vecante

Te festosh daten e lindjes - Ditelindjen, qofte tenden apo te femijes, vellait, shoqes, familjareve…eshte te celebrosh jeten dhe vitet qe ke jetuar, duke uruar per nje jete akoma me te gjate e te lumtur! Ne perkujdesemi qe kjo lumturi te ndihet dhe te percillet me nje dekor te ngrohte apo elektrizues, me tema te ndryshme qe pasqyrojne dashuri per jeten, lumturi dhe mbi te gjitha Alegri!

...me shume

Ditelindja - Ndihu i vecante

Te festosh daten e lindjes - Ditelindjen, qofte tenden apo te femijes, vellait, shoqes, familjareve…eshte te celebrosh jeten dhe vitet qe ke jetuar, duke uruar per nje jete akoma me te gjate e te lumtur! Ne perkujdesemi qe kjo lumturi te ndihet dhe te percillet me nje dekor te ngrohte apo elektrizues, me tema te ndryshme qe pasqyrojne dashuri per jeten, lumturi dhe mbi te gjitha Alegri!

...me shume

Evente Biznesi - Suksesi duhet festuar

Cdo biznes dhe titullaret e tij pertej fasades se suksesit kane shume ore pune dhe dedikimi. Pune e cila perfshin jo vetem ata, por dhe stafin perkates si dhe mbi te gjitha mbeshtetjen e plote te familjareve apo miqve. Per kete arsye eshte gjithmone nje event me vete te festosh Pervjetoret e nje biznesi, mbylljen e nje viti me shume pune, arritje dhe fillimi i nje viti te ri apo Inagurimin e nje ideje te re. Ne perkujdesemi qe eventi te percjelle frymen e biznesit, cdo detaj te jete i miremenduar dhe eventi te jete nje sukses tjeter fatsjelles!

...me shume

Te tjera - Cdo arsye eshte e mire per te festuar!

Bridal shower, Baby shower, Propozim per martese, Festa e Diplomimit…cdo arsye eshte e mire per te festuar, qofte event familjar apo biznesi. Ne ju sugjerojme temen dhe detajet e dekorit , ju garantojme cdo gje do jete e kuruar dhe e bukur, ndersa ju: festoni!!!

...me shume

Te tjera - Cdo arsye eshte e mire per te festuar!

Bridal shower, Baby shower, Propozim per martese, Festa e Diplomimit…cdo arsye eshte e mire per te festuar, qofte event familjar apo biznesi. Ne ju sugjerojme temen dhe detajet e dekorit , ju garantojme cdo gje do jete e kuruar dhe e bukur, ndersa ju: festoni!!!

...me shume

TË REJAT E FUNDIT NGA SISTEMI

Abonohuni në sistemin tonë të njoftimeve për tu informuar për të rejat dhe ofertat e fundit

Close Menu